Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Wyniki klasa B

Wyniki klasa B seniorów 20-21.05.2017.

20.05.2017
LZS Polski Świętów – LZS Kępnica 2-6
LZS Agro Chmiel Ujeździec- LZS Koperniki –Morów 5 - 1

21.05.2017
LZS Niwnica – Konradowa 3-0vo
LZS Włodary-Węża – LZS Sękowice 9-1
LUKS Delta Bielice – LKS Plon Skoroszyce
LZS Rolnik Lasocice – Podzamcze Nysa 0-4
KS II Bodzanów Nowy Świętów – LUKS Mańkowice – Piątkowice 4-1
LZS Siestrzechowice – KS Lubiatów 3-0 vo
LKS Goświnowice – LZS Goworowice 1-5
LZS Śliwice – Czarni II Otmuchów-Wójcice 2-4
LZS Malerzowice Małe – LKS Biała Nyska 3-4
LZS Kamienica Nyska – LZS Łąka – Jodłów 3-0
LZS Kolnowice – LZS Przechód 3 - 3
LZS Zieloni Ligota Tułowicka – GKS II Głuchołazy 7-1
Czarni Przylesie - Ogrodnik Chróścina Nyska 3-3

Biuro OZPN w Nysie

Komunikat w sprawie pracy biura OZPN w Nysie.

Informujemy, że w związku z wyjazdem służbowym biuro OZPN w dniu 16.05.2017 (wtorek) będzie nieczynne.
W związku z powyższym biuro będzie czynne w dniu następnym w środę tj.17.05.2017 w godz. 15.30-17.00.
Za niedogodności przepraszamy.

Wyniki klasa B powiat nyski

13.05.2017
LZS PRZECHÓD - LZS CHRZELICE 1 - 3
LZS DOMASZKOWICE - LZS POLSKI ŚWIĘTÓW 1 - 4
14.05.2017
LKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKA - LZS GAŁĄŻCZYCE
LZS BŁĘKITNI BISKUPÓW - KS II BODZANÓW NOWY ŚWIĘTÓW 0 : 3 VO
LZS SĘKOWICE - LZS NIWNICA KONRADOWA 1 - 3
LKS PLON SKOROSZYCE - LZS WŁODARY WĘŻA 3 - 1
LZS KĘPNICA - LUKS DELTA BIELICE 1 - 0
LZS PODZAMCZE NYSA - PAUZA
LUKS MAŃKOWICE – PIĄTKOWICE - LZS ROLNIK LASOCICE 5 - 3
LZS ŁĄKA JODŁÓW - KS LUBIATÓW 3 – 0 VO
LKS GOŚWINOWICE - LZS SIESTRZECHOWICE 3 - 1
LZS GOWOROWICE - LZS ŚLIWICE 1 - 2
MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW –WÓJCICE -LKS BIAŁA NYSKA 1 - 3
LZS KOPERNIKI –MORÓW -LZS MALERZOWICE MAŁE 2 - 1
LZS KAMIENICA NYSKA - LZS AGRO - CHMIEL UJEŹDZIEC 6 - 4
GKS II POLKON KONRADÓW GŁUCHOŁAZY -KS UNIA TUŁOWICE 2 - 3

Liga żaków

Komunikat nr 3 z dnia 06.05.2017 liga żaków .

1. Informujemy, że w dniu 06.05.2017 na boisku „Orlik” ul Bohaterów Warszawy w Głuchołazach rozegrano zawody ligi żaków.
2. Gospodarzami zawodów był klub UKS Hattrick Głuchołazy, który zaprosił wszystkich uczestników na ciepły posiłek. Kierownikiem turnieju był Grzegorz Komar.
3. Zawody sędziował Pan Kamil Kluczyński KS Opole.
4. Koordynatorem i organizatorem rozgrywek jest Piotr Janczar.

06.05.2017 godz.09.30-13.40 boisko „Orlik” w Głuchołazach ul Bohaterów Warszawy

Lp. Gospodarze Goście Wynik
1. Polonia Nysa Orlik I Prudnik 0-1
2. Orlik III Prudnik UKS I Hattrick Głuchołazy 0-4
3. Orlik II Prudnik - Polonia Nysa 0-2
4. Orlik III Prudnik - GKS Głuchołazy 2-3
5. UKS I Hattrick Głuchołazy - Polonia Nysa 1-0
6. Orlik I Prudnik GKS Głuchołazy 4-0
7. Orlik III Prudnik - Orlik II Prudnik 1-1
8. GKS Głuchołazy Orlik II Prudnik 3-0
9. Polonia Nysa - UKS II Hatrick Głuchołazy 1-0
10. Orlik I Prudnik - Orlik III Prudnik 6-1
11. GKS Głuchołazy - Polonia Nysa 0-5
12 UKS II Hatrick Głuchołazy Orlik III Prudnik 1-3
13 Orlik I Prudnik - UKS I Hattrick Głuchołazy 0-6
14 UKS I Hattrick Głuchołazy - Orlik II Prudnik 2-1
15. Polonia Nysa - Orlik III Prudnik 1-1
16 UKS II Hatrick Głuchołazy - Orlik I Prudnik 0-2

Tabela po 3 kolejce ligi żaków rozgrywanych w dniu 06.05.2017.

Lp. Nazwa drużyny Ilość meczy Ilość punktów Bramki
1 UKS I Hattrick Głuchołazy 14 38 42-5
2 Orlik I Prudnik 10 25 29-10
3 Czarni Otmuchów 9 16 20-14
4 Polonia Nysa 6 10 9-3
5 UKS II Hattrick Głuchołazy 12 10 13-17
6 Sparta I Paczków 5 9 10-5
7 Orlik II Prudnik 9 8 8-18
8 GKS Głuchołazy 9 6 8- 27
9 Orlik III Prudnik 6 5 8-16
10 Sparta II Paczków 5 3 4-15
11 Sparta Pogoń Prudnik 5 0 2-23

Liga orlików

Komunikat nr 3 z dnia 06.05.2017 liga orlików .

1. Informujemy, że w dniu 06.05.2017 na boisku „Orlik” ul Kościuszki 76 w Prudniku rozegrano zawody ligi orlików.
2. Gospodarzami zawodów był klub „Orlik’ Prudnik.
3. Koordynatorem i organizatorem rozgrywek jest Piotr Janczar.

06.05.2017 godz.09.30-13.40 boisko „Orlik” w Prudniku ul Kościuszki 76

Lp. Gospodarze Goście Wynik
1 Orlik II Prudnik - Fortuna Głogówek 1-0
2 UKS Hattrick Głuchołazy - GKS Głuchołazy rewanż 1-0
3 Orlik I Prudnik - Orlik II Prudnik rewanż 2-0
4 Fortuna Głogówek - UKS Hattrick Głuchołazy 2-0
5 GKS Głuchołazy - Fortuna Głogówek 0-8
6 UKS Hattrick Głuchołazy - Orlik I Prudnik 2-0
7 Orlik I Prudnik - GKS Głuchołazy 6-0
8 Orlik II Prudnik - UKS Hattrick Głuchołazy 3-1
9 Fortuna Głogówek - Orlik I Prudnik 1-2
10 GKS Głuchołazy - Orlik II Prudnik 0-9

Tabela po 3 kolejce ligi orlików rozgrywanych w dniu 06.05.2017.

Lp. Nazwa drużyny Ilość meczy Ilość punktów Bramki
1 Orlik I Prudnik 8 17 16-4
2 Sparta Paczków 5 15 18-1
3 Orlik II Prudnik 8 13 14-5
4 UKS Hattrick Głuchołazy 9 13 13-10
5 Polonia I Nysa 5 12 14-2
6 Czarni II Otmuchów 4 6 12-1
7 Fortuna Głogówek 4 6 11-3
8 LUKS Pakosławice 3 5 1-0
9 Czarni I Otmuchów 5 5 6-14
10 Polonia II Nysa 5 1 2-15
11 Sparta Pogoń Prudnik 4 0 0-16
12 GKS Głuchołazy 4 0 0-24
13 GLKS Kamiennik x x x
14 Polonia III Nysa x x x
15 LKS Atom Grady-Goświnowice x x x

Wyniki klasa B

Wyniki klasa B seniorów powiat nyski 06-07.2017 r.

06.05.2017

LZS Polski Świętów – Podzamcze Nysa 1-6
LKS Biała Nyska – LZS Goworowice 4-2

07.05.2017

Błękitni Biskupów – LZS Sękowice 0 – 3 vo
LZS Niwnica – Konradowa – LKS Plon Skoroszyce 2-1
LZS Włodary – Węża – LZS Kępnica 3 - 6
LUKS Delta Bielice – LZS Domaszkowice 5 - 1
LKS II Bodzanów-Nowy Świętów – LZS Rolnik Lasocice 5 - 3
KS Lubiatów – LKS Goświnowice 0 - 10
LZS Siestrzechowice – LZS Śliwice 3 - 0
LKS Koperniki-Morów – Czarni II Otmuchów-Wójcice 1 - 0
LZS Malerzowice Małe – LZS Kamienica Nyska 4 - 0
LZS Łąka – Jodłów – LZS Agro Chmiel Ujeździec 0 - 1
Grom Szybowice- GKS II Głuchołazy 2 - 4
LZS Zieloni Ligota Tułowicka – LZS Przechód 5 - 3
LZS Młodoszowice – LKS Ogrodnik Chróścina Nyska 1 - 2

Terminy pracy biura w Nysie maj 2017.

Terminy pracy biura OZPN w Nysie ul Piłsudskiego 41 w miesiącu maju 2017 r.

Lp. Data Godziny
1 02.05.2017 wtorek 15.30-17.00
2 04.05.2017 czwartek 15.30-17.00
3 05.05.2017 piątek 15.30-17.00
4 08.05.2017 poniedziałek 15.30-17.00
5 09.05.2017 wtorek 15.30-17.00
6 10.05.2017 środa 15.30-17.00
7 15.05.2017 poniedziałek 15.30-17.00
8 16.05.2017 wtorek 15.30-17.00
9 23.05.2017 wtorek 15.30-17.00
10 24.05.2017 środa 15.30-17.00
11 25.05.2017 czwartek 15.30-17.00
12 29.05.2017 poniedziałek 15.30-17.00
13 30.05.2017 wtorek 15.30-17.00
14 01.06.2017 czwartek 15.30-17.00
15 05.06.2017 poniedziałek 15.30-17.00
16 06.06.2017 środa 15.30-17.00

Telefon kontaktowy 77 433 08 03 lub 664 340 167 – Piotr Janczar.

Przyjmowanie wniosków na licencje klubowe

PRZYJMOWANIE WNIOSKÓW LICENCYJNYCH NA SEZON 2017/2019
ODBYWA SIĘ W NYSIE W BIURZE OZPN UL PIŁSUDSKIEGO 41.

ZADANIE REALIZUJE CZŁONEK KOMISJI DS. LICENCJI KLUBOWEJ OZPN OPOLE MIECZYSŁAW BIAŁKOWSKI.

TERMINY PRZYJMOWANIA WNIOSKÓW:
11.05.2017 CZWARTEK - W GODZ.15:00-18:00
18.05.2017 CZWARTEK - W GODZ.15:00-18:00
25.05.2017 CZWARTEK W GODZ.15:00-18:00
Kluby IV ligi na sezon 2017/2018;
Klasy Okręgowej i klas niższych na sezon 2017/2018 i 2018/2019: obowiązują formularze 10.1.1.; 10.1.2.; oświadczenia 10.2.1.; 10.2.2.; 10.2.3.; 10.2.4.; 10.2.5.; /podręcznik licencyjny dla klubów IV ligi i klas niższych na sezon 2016/2017 i następne”; oraz uchwała zarządu OZPN. nr 10/2017 z dnia 27.01.2017r. - http://pilkaopolska.pl/komisja-ds-licencji-klubowych/.

DOKUMENTY WYMAGANE PRZY SKŁĄDANIU WNIOSKÓW NA LICENCJE KLUBOWE DLA DRUŻYN IV LIGI I NIŻSZYCH KLAS ROZGRYWKOWYCH, ORAZ DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH:
1. WNIOSEK O PRZYZNANIE LICENCJI PODPISANY PRZEZ UPOWAŻNIONE OSOBY, ZAWIERAJĄCY:
 DANE PEŁNOMOCNIKA DS PROCEDURY LICENCYJNEJ
 KRYTERIA PRAWNE
 KRYTERIA SPORTOWE
 KRYTERIA INFRASTRUKTURALNE
 KRYTERIA DOTYCZĄCE PERSONELU
 KRYTERIA DOTYCZĄCE FINANSÓW
2. WYPIS Z KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO LUB WYPIS Z EWIDENCJI STAROSTY POWIATOWEGO.
3. ZAŚWIADCZENIE ZUS-u O NIEZALEGANIU W OPŁACANIU SKŁADEK
4. KOPIA OPŁATA: IV- 400 ZŁ O – 200 ZŁ A - 150 ZŁ B -100 ZŁ MŁODZIEŻOWE -ZWOLNIONE Z OPŁATY.
5. KOPIĘ UMOWĘ UŻYCZENIA OBIEKTU NA KTÓRYM ROZGRWANE BĘDĄ ZAWODY.
6. KOPIĘ PROTOKOŁU WERYFIKACJI BOISKA.
7. KOPIĘ LICENCJI TRENERA DO PROWADZENIA DRUŻYNY/ WSZYSTKIE KLASY ROZGRYWKOWE
8. KOPIĘ LICENCJI KIEROWNIKA DS. BEZPIECZEŃSTWA / OBOWIĄZUJE DLA KLUBÓW IV LIGI.
9. KOPIĘ LICENCJI SPIKERA/ OBOWIAZUJE DLA KLUBÓW IV LIGI.

Formularze dostępne są na stronie internetowej OZPN, zakładka komisja ds. Licencji klubowych – druki do pobrania. http://pilkaopolska.pl/komisja-ds-licencji-klubowych/
Kluby IV ligi na sezon 2017/2018 i Klasy Okręgowej na sezon 2017/2018 i 2018/2019 – do dnia 15 Maja 2017r.pozostałe kluby składają wnioski licencyjne do dnia 31 Maja 2017r. /wymagane wzory dokumentów na stronie 31.Podręcznika Licencyjnego dla klubów IV ligi i niższych klas rozgrywkowych.
W POWIECIE NYSKIM ZADANIE REALIZUJE CZŁONEK KOMISJI DS. LICENCJI KLUBOWEJ OZPN OPOLE MIECZYSŁAW BIAŁKOWSKI TEL.KONTAKTOWY : 728 274 782.

Wyniki klasa B powiat nyski

Klasa B seniorów 22-23.04.2017 powiat nyski.

22.04.2017 sobota

LZS Polski Świętów - LZS Rolnik Lasocice 3 – 4
LZS Włodary Węża – Podzamcze Nysa 1 – 6

23.04.2017 niedziela

LZS Dytmarów – GKS II Głuchołazy 2-0
Grom Szybowice – LZS Przechód 3 - 0
LKS Goświnowice – LZS Śliwice 8-0
KS Lubiatów – LKS Biała Nyska 1-5
LZS Siestrzechowice – LZS Koperniki-Morów 0-3
LZS Kamienica Nyska- LZS Goworowice 2-1
LZS Agro Chmiel Ujeździec – Czarni II Otmuchów-Śliwice 4-3
LZS Malerzowice Małe – LZS Łąka – Jodłów 3-0
LZS Sękowice – LKS Plon Skoroszyce 2-7
LZS Błękitni Biskupów – LZS Kępnica 0-3vo
LZS Niwnica – Konradowa-LZS Domaszkowice 4-0
LUKS Delta Bielice – LUKS Mańkowice – Piątkowice 1-3
LZS Polonia Przylesie – LKS Ogrodnik Chróścina Nyska 1 - 2

Turnieje orlików i żaków

Komunikat w sprawie turnieju orlików.

Informujemy, że najbliższe turnieje orlików które miały zostać rozegrane w dniu 22.04.2017 w godz. 10.00 - 14.00 w Głogówku na sztucznej nawierzchni, oraz turniej żaków w dniu 22.04.2017 w godz.10.00-14.00 w Paczkowie na sztucznej i naturalnej nawierzchni ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne zostają odwołane.

Turniej orlików Pakosławice.

Komunikat nr 2 z dnia 08.04.2017 z II kolejki ligi orlików .

1. Informujemy, że w dniu 08.04.2017 na boisku wielofunkcyjnym przy Gimnazjum w Pakosławicach rozegrano turniej orlików organizowany przez biuro OZPN w Nysie.
2. Gospodarzem zawodów był klub LUKS Pakosławice.
3. Zawody sędziował Urbaniak Adam.
5.Kierownikiem turnieju był Robert Bułka, koordynatorem turnieju jest Piotr Janczar.
6. Wyniki zawodów:

Lp. Gospodarze Goście Wynik
1. LUKS Pakosławice - Orlik II Prudnik 0-0
2. Czarni II Otmuchów - Orlik I Prudnik 1-1
3 Orlik I Prudnik Sparta Pogoń Prudnik 4-0
4. LUKS Pakosławice - Czarni II Otmuchów 0-0
5. Orlik I Prudnik LUKS Pakosławice 0-0
6. Czarni II Otmuchów - Orlik II Prudnik 1-0
7. Sparta Pogoń Prudnik - LUKS Pakosławice 0-1
8. Czarni II Otmuchów - Sparta Pogoń Prudnik 10-0
9. Orlik II Prudnik - Orlik I Prudnik 0-1
10. Sparta Pogoń Prudnik Orlik II Prudnik 0-1

Tabela po turnieju orlików rozgrywanych w dniu 08.04.2017 w Pakosławicach:

1 miejsce Sparta Paczków 5 meczy;15 punktów bramki 18-1
2 miejsce Polonia II Nysa 5 meczy 12 punktów; bramki 14-2
3 miejsce Orlik I Prudnik 1-1;4-0;0-0;1-0; 4 mecze; 8pkt. bramki 6-1
4 miejsce Hattrick Głuchołazy 5 meczy; 7 punktów; bramki 9-5
5 miejsce Czarni II Otmuchów 1-1;0-0;1-0;10-0; 4m;6pkt.;bramki 12-1
6 miejsce LUKS Pakosławice 0-0;0-0;1-0;3 mecze; 5 pkt. bramki 1-0
7 miejsce Czarni I Otmuchów 5 meczy; 5 punktów; bramki 6-14
8 miejsce Orlik II Prudnik 0-0;0-1;0-1;1-0 4 mecze 4 pkt. bramki 1-2.
9 miejsce Polonia II Nysa 5 meczy; 1 punkt; bramki 2-15
10 miejsce Sparta Pogoń Prudnik 0-4;0-1;0-10;0-1; 4m; 0 pkt. bramki 0-16

Klasa B seniorów

Klasa B powiat nyski 08-09.04.2017 .

LKS Biała Nyska – LKS Goświnowice 8-0
LZS Kamienica Nyska – LZS Siestrzechowice 0-1
LZS Goworowice – LZS Agro Chmiel Ujeździec 5 - 1
MZLKS Czarni II Otmuchów-Wójcice- LZS Malerzowice Małe 3 - 4
LZS Łąka – Jodłów – LZS Śliwice 4 - 0
LZS Koperniki-Morów – KS Lubiatów 5-0
GKS II Głuchołazy- LZS Czyżowice 3 - 4
LZS Podzamcze Nysa – LZS Niwnica-Konradowa 0-3
LZS Kępnica – LZS Sękowice 5-0
LZS Rolnik Lasocice – LUKS Delta Bielice 4-2
LKS Plon Skoroszyce – KS II Bodzanów-Nowy Świętów 1-5
LUKS Mańkowice-Piątkowice --LZS Włodary-Węża 8-0
LKS Ogrodnik Chróścina Nyska – LZS Wierzbnik 0-0

Komunikat z turnieju żaków

Komunikat nr 2 z dnia 08.04.2017 z II kolejki ligi żaków .

1. Informujemy, że w dniu 08.04.2017 na boisku Orlik w Otmuchowie ul Jagiełły rozegrano turniej żaków organizowany przez biuro OZPN w Nysie.
2. Gospodarzem zawodów był klub Czarni Otmuchów. Rodzice dzieci uczestniczących w turnieju przygotowali dla wszystkich uczestników poczęstunek i wzorowo przygotowali organizację zawodów.
3. Zawody sędziował Brzezicki Dawid
5.Kierownikiem turnieju był Kazimierz Michałowicz, koordynatorem turnieju jest Piotr Janczar.

Lp. Gospodarze Goście Wynik
1. GKS Głuchołazy - Sparta II Paczków 1-2
2. Sparta I Paczków - UKS II Hattrick Głuchołazy 1-0
3. Sparta II Paczków - UKS I Hattrick Głuchołazy 0-2
4. Czarni Otmuchów - GKS Głuchołazy 2-0
5. UKS I Hattrick Głuchołazy Sparta I Paczków 2-0
6. UKS II Hattrick Głuchołazy GKS Głuchołazy 3-0
7. UKS I Hattrick Głuchołazy - Czarni Otmuchów rewanże 3-1
8. Sparta I Paczków - Sparta II Paczków 5-0
9. UKS II Hattrick Głuchołazy - UKS I Hattrick Głuchołazy rewanże 1-1
10. Sparta II Paczków - UKS II Hattrick Głuchołazy 1-3
11. Czarni Otmuchów - Sparta I Paczków 2-1
12 GKS Głuchołazy - UKS I Hattrick Głuchołazy 0-6
13 Sparta I Paczków GKS Głuchołazy 3-1
14 Sparta II Paczków - Czarni Otmuchów 1-4

Tabela po turnieju żaków rozgrywanych w dniu 08.04.2017 w Otmuchowie.

1 miejsce UKS I Hattrick Głuchołazy 10 meczy; 26 pkt; bramki 29-4 w tym 2 mecze 3 pkt. z rundy rewanżowej.
2 miejsce Czarni Otmuchów - 9 meczy 16 pkt. bramki 20-14 w tym 1 mecz 0 pkt. z rundy rewanżowej
3 miejsce Orlik I 5 meczy 13 pkt. bramki 16-3
4 miejsce UKS II Hattrick Głuchołazy 9 meczy;10 pkt.; bramki 12-11 w tym 1 mecz z rundy rewanżowej 1 pkt. z rundy rewanżowej
5 miejsce Sparta I Paczków 5 meczy;9 pkt.; bramki 10-5
6 miejsce Orlik II Prudnik 5 meczy; 7 pkt.; bramki 6-10
7 miejsce Sparta II Paczków 5 meczy;3 pkt.. bramki 4-15
8 miejsce GKS Głuchołazy 5 meczy; 0 pkt. bramki 2-16
9 miejsce Sparta Pogoń Prudnik 5meczy;0pkt; bramki 2-23
101-101

Liga żaków

Komunikat nr 1 z dnia 01.04.2017 z I kolejki ligi żaków .

1. Informujemy, że w dniu 01.04.2017 na boisku Orlik w Prudniku ul Parkowa rozegrano turniej żaków organizowany przez biuro OZPN w Nysie.
2. Gospodarzem zawodów był klub Orlik Prudnik. Rodzice dzieci uczestniczących w turnieju przygotowali dla wszystkich uczestników poczęstunek i wzorowo przygotowali organizację zawodów.
3. Zawody sędziował Mario Kostka.
5.Kierownikiem turnieju był Waldemar Bedryj, koordynatorem turnieju jest Piotr Janczar

Lp. Gospodarze Goście Wynik
1. Orlik I Prudnik - Czarni Otmuchów 4-1
2. Orlik II Prudnik - UKS II Hattrick Głuchołazy 2-0
3. Sparta Pogoń Prudnik - UKS I Hattrick Głuchołazy 0-6
4. Orlik I Prudnik - Orlik II Prudnik 4-0
5. Czarni Otmuchów - UKS I Hattrick Głuchołazy 0-3
6. UKS II Hattrick Głuchołazy - Sparta Pogoń Prudnik 4-0
7. Orlik II Prudnik - Czarni Otmuchów 1-1
8. Sparta Pogoń Prudnik - Orlik I Prudnik 0-3
9. UKS I Hattrick Głuchołazy - UKS II Hattrick Głuchołazy 1-0
10. Orlik II Prudnik - Sparta Pogoń Prudnik 3-2
11. Czarni Otmuchów - UKS II Hattrick Głuchołazy 2-1
12 Orlik I Prudnik - UKS I Hattrick Głuchołazy 2-2
13 Sparta Pogoń Prudnik - Czarni Otmuchów 0-7
14 UKS I Hattrick Głuchołazy - Orlik II Prudnik 3-0
15. UKS II Hattrick Głuchołazy - Orlik I Prudnik 0-3

Tabela po turnieju żaków rozgrywanych w dniu 01.04.2017 w Prudniku.

1 miejsce UKS I Hattrick Głuchołazy 5 meczy; 13pkt; bramki 15-2
1 miejsce Orlik I 5 meczy 13 pkt. bramki 16-3
3 miejsce Czarni Otmuchów5 meczy 7pkt. bramki 11-9
4 miejsce Orlik II Prudnik 5 meczy; 7 pkt.; bramki 6-10
5 miejsce UKS II Hattrick Głuchołazy 5 meczy;3 pkt.; bramki 5-8
6 miejsce Sparta Pogoń Prudnik 5meczy;0pkt; bramki 2-23

Wyniki klasa B

Wyniki klasa B powiat nyski 01-02.04.2017 r.

LZS Malerzowice Małe – LZS Goworowice 0-1
LZS Dytmarów – LZS Przechód 2-0
LZS Śliwice – LKS Biała Nyska 0-3
LKS Plon Skoroszyce – LZS Kępnica 2-3
LZS Błękitni Biskupów – Podzamcze Nysa 0-3vo
KS II Bodzanów Nowy Świętów – LZS Polski Świętów 3 – 0
LZS Sękowice – LZS Domaszkowice 4-3
LZS Niwnica-Konradowa – LUKS Mańkowice 0-1
LZS Włodary – Węża-LZS Rolnik Lasocice 3-4
LKS Goświnowice – LKS Koperniki Morów 1 - 4
KS Lubiatów – LZS Kamienica Nyska 0-4
LZS Siestrzechowice – LZS Agro Chmiel Ujeździec 5-1
LZS Łąka –Jodłów – Czarni II Otmuchów-Wójcice 3-1
Polonia Pogórze – GKS II Głuchołazy 1-5
LZS Jankowice – LKS Ogrodnik Chróścina Nyska 2-3

Rozgrywki orlików powiat nyski

Komunikat nr 1 z dnia 01.04.2017 liga orlików .

1. Informujemy, że w dniu 01.04.2016 na boisku „Orlik” w Paczkowie rozegrano zawody ligi orlików.
2. Gospodarzami zawodów była Sparta Paczków..
3. Zawody sędziował Ireneusz Śpiewak.
5. Kierownikami zawodów był w Paczkowie Mieczysław Białkowski. Koordynatorem rozgrywek jest Piotr Janczar.

01.04.2017 godz.10.00-13.40 boisko „Orlik” ul Sienkiewicza 22 w Paczkowie :

Lp. Gospodarze Goście Wynik
1. Sparta Paczków - GKS I Głuchołazy 4-0
2. Hattrick Głuchołazy - Czarni I Otmuchów 1-1
3. Polonia I Nysa Polonia II Nysa 4-0
4. Czarni I Otmuchów - GKS I Głuchołazy 1-1
5. Sparta Paczków - Polonia II Nysa 3-0
6. Hattrick Głuchołazy - Polonia I Nysa 0-1
7. Czarni I Otmuchów - Sparta Paczków 0-6
8. GKS I Głuchołazy - Polonia I Nysa 0-3
9. Polonia II Nysa - Hattrick Głuchołazy 0-4
10. Czarni I Otmuchów - Polonia I Nysa 0-5
11. GKS I Głuchołazy - Polonia II Nysa 1-2
12 Sparta Paczków - Hattrick Głuchołazy 3-0
13 Polonia II Nysa Czarni I Otmuchów 1-4
14 Hattrick Głuchołazy - GKS I Głuchołazy 4-0
15. Polonia I Nysa - Sparta Paczków 1-2

Tabela rozgrywek ligi orlików stan na dzień 01.04.2017 po turnieju w Paczkowie.

1 miejsce Sparta Paczków 5 meczy;15 punktów bramki 18-1
2 miejsce Polonia II Nysa 5 meczy 12 punktów; bramki 14-2
3 miejsce Hattrick Głuchołazy 5 meczy; 7 punktów; bramki 9-5
4 miejsce Czarni I Otmuchów 5 meczy; 5 punktów; bramki 6-14
5 miejsce Polonia II Nysa 5 meczy; 1 punkt; bramki 2-15

Wyniki klasa B powiat nyski

Wyniki klasa B seniorów powiat nyski 25-26.03.2017.

Czarni II Otmuchów-Wójcice – LZS Goworowice 2- 3
LZS Agro Chmiel Ujeździec – KS Lubiatów 7 - 1
LZS Kępnica - KS Bodzanów – Nowy Świętów 1 – 3
LZS Kamienica Nyska – LKS Goświnowice 2 – 1
LZS Rolnik Lasocice – LZS Niwnica 3 – 2
LZS Polski Świętów –LUKS Delta Bielice 1-1
Podzamcze Nysa – LZS Sękowice 0-0
LZS Domaszkowice – LKS Plon Skoroszyce 1 – 2
LUKS Mańkowice-Piątkowice – LZS Błękitni Biskupów 3-0 vo
LZS Kępnica – KS II Bodzanów Nowy Świętów 1 – 3
LKS Biała Nyska – LZS Łąka Jodłów 2-0
LZS Malerzowice Małe – LZS Siestrzechowice 7-0
LZS Koperniki-Morów – LZS Śliwice 6-1
LZS Przechód – LZS Czyżowice 6-1
Sokól II Niemodlin Grodziec – Unia II Głuchołazy 4 – 2
LKS Ogrodnik Chróścina Nyska – LZS Wójtowice 0 - 2
Wygenerowano w sekund: 0.05
2,070,537 Unikalnych wizyt