Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Klasa B Grupa I

Ostatnia kolejka

05-04-2014
16:00LZS Podzamcze Nysa1 : 0LZS Malerzowice Wielkie
06-04-2014
16:00LZS Domaszkowice2 : 0LZS Makowice
16:00LZS Rolnik Lasocice5 : 2LKS Atom II Grądy-Goświnowice
16:00LZS Sękowice1 : 4LZS Czarnolas

Tabela

  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki Bilans
1. LZS Czarnolas 10 28 9-1-0 52:11 +41
2. LZS Sękowice 10 22 7-1-2 38:15 +23
3. LZS Rolnik Lasocice 10 18 6-0-4 27:21 +6
4. LZS Siestrzechowice 9 16 5-1-3 14:15 -1
5. LZS Podzamcze Nysa 10 15 5-0-5 21:23 -2
6. LZS Domaszkowice 10 14 4-2-4 21:21 0
7. LZS Malerzowice Wielkie 10 12 4-0-6 18:26 -8
8. LKS Atom II Grądy-Goświnowice 10 7 2-1-7 13:36 -23
9. LUKS Meteor Jasienica Dolna 9 7 2-1-6 21:29 -8
10. LZS Makowice 10 4 1-1-8 14:42 -28

Wszystkie wyniki sezonu 2012/2013

1 kolejka
25 sierpnia, 14:00
LKS Atom II Grądy-Goświnowice 0 : 3 LZS Rolnik Lasocice
walkower
25 sierpnia, 16:00
LZS Malerzowice Wielkie 0 : 3 LZS Podzamcze Nysa
walkower
25 sierpnia, 16:00
LZS Czarnolas 6 : 5 LZS Sękowice
25 sierpnia, 16:00
LZS Makowice 0 : 3 LZS Domaszkowice
walkower
2 kolejka
31 sierpnia, 15:00
LZS Podzamcze Nysa 3 : 1 LUKS Meteor Jasienica Dolna
1 września, 15:00
LZS Rolnik Lasocice 6 : 4 LZS Makowice
1 września, 15:00
LZS Sękowice 3 : 0 LZS Siestrzechowice
walkower
1 września, 15:00
LZS Malerzowice Wielkie 0 : 7 LZS Czarnolas
walkower
3 kolejka
7 września, 16:00
LZS Czarnolas 5 : 1 LZS Podzamcze Nysa
8 września, 15:00
LZS Siestrzechowice 4 : 2 LZS Malerzowice Wielkie
8 września, 15:00
LKS Atom II Grądy-Goświnowice 0 : 5 LZS Sękowice
8 września, 15:00
LUKS Meteor Jasienica Dolna 6 : 3 LZS Domaszkowice
4 kolejka
15 września, 15:00
LZS Domaszkowice 5 : 4 LZS Podzamcze Nysa
15 września, 15:00
LZS Rolnik Lasocice 4 : 1 LUKS Meteor Jasienica Dolna
15 września, 15:00
LZS Sękowice 7 : 0 LZS Makowice
15 września, 15:00
LZS Malerzowice Wielkie 5 : 1 LKS Atom II Grądy-Goświnowice
15 września, 15:00
LZS Czarnolas 5 : 0 LZS Siestrzechowice
5 kolejka
22 września, 15:00
LZS Siestrzechowice 0 : 2 LZS Podzamcze Nysa
22 września, 15:00
LKS Atom II Grądy-Goświnowice 0 : 5 LZS Czarnolas
22 września, 15:00
LZS Makowice 1 : 4 LZS Malerzowice Wielkie
22 września, 15:00
LZS Domaszkowice 0 : 3 LZS Rolnik Lasocice
6 kolejka
28 września, 15:00
LZS Podzamcze Nysa 3 : 4 LZS Rolnik Lasocice
29 września, 15:00
LZS Sękowice 2 : 2 LUKS Meteor Jasienica Dolna
29 września, 15:00
LZS Czarnolas 9 : 0 LZS Makowice
29 września, 15:00
LZS Siestrzechowice 3 : 1 LKS Atom II Grądy-Goświnowice
7 kolejka
6 października, 12:00
LZS Makowice 1 : 3 LZS Siestrzechowice
6 października, 12:00
LZS Domaszkowice 0 : 3 LZS Sękowice
6 października, 14:00
LKS Atom II Grądy-Goświnowice 3 : 1 LZS Podzamcze Nysa
6 października, 14:00
LUKS Meteor Jasienica Dolna 4 : 1 LZS Malerzowice Wielkie
8 kolejka
13 października, 14:00
LKS Atom II Grądy-Goświnowice 3 : 3 LZS Makowice
13 października, 14:00
LZS Sękowice 5 : 1 LZS Rolnik Lasocice
13 października, 14:00
LZS Malerzowice Wielkie 2 : 1 LZS Domaszkowice
13 października, 14:00
LZS Czarnolas 6 : 1 LUKS Meteor Jasienica Dolna
9 kolejka
20 października, 14:00
LZS Makowice 1 : 2 LZS Podzamcze Nysa
20 października, 14:00
LUKS Meteor Jasienica Dolna 1 : 3 LZS Siestrzechowice
20 października, 14:00
LZS Domaszkowice 3 : 3 LZS Czarnolas
20 października, 14:00
LZS Rolnik Lasocice 1 : 3 LZS Malerzowice Wielkie
10 kolejka
27 października, 13:00
LZS Podzamcze Nysa 1 : 4 LZS Sękowice
27 października, 13:00
LZS Czarnolas 2 : 0 LZS Rolnik Lasocice
27 października, 13:00
LZS Siestrzechowice 0 : 0 LZS Domaszkowice
27 października, 13:00
LKS Atom II Grądy-Goświnowice 3 : 2 LUKS Meteor Jasienica Dolna
11 kolejka
3 listopada, 13:00
LUKS Meteor Jasienica Dolna 3 : 4 LZS Makowice
3 listopada, 13:00
LZS Domaszkowice 4 : 0 LKS Atom II Grądy-Goświnowice
3 listopada, 13:00
LZS Rolnik Lasocice 0 : 1 LZS Siestrzechowice
3 listopada, 13:00
LZS Sękowice 3 : 1 LZS Malerzowice Wielkie
12 kolejka
5 kwietnia, 16:00
LZS Podzamcze Nysa 1 : 0 LZS Malerzowice Wielkie
6 kwietnia, 16:00
LZS Domaszkowice 2 : 0 LZS Makowice
6 kwietnia, 16:00
LZS Rolnik Lasocice 5 : 2 LKS Atom II Grądy-Goświnowice
6 kwietnia, 16:00
LZS Sękowice 1 : 4 LZS Czarnolas
Wygenerowano w sekund: 0.05
2,781,955 Unikalnych wizyt