Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Klasa B Grupa II

Ostatnia kolejka

06-04-2014
16:00KS Lubiatów2 : 2LZS Goworowice
16:00LZS Wójcice5 : 1LZS II Kałków
16:00LZS Karłowice Wielkie3 : 3LZS Trzeboszowice
16:00LZS Wierzbno1 : 3LZS Łąka-Jodłów
16:00LZS Agro-Chmiel Ujeździec3 : 0LZS Maciejowice
walkower
16:00LZS Kamienica Nyska3 : 0Czarni II Otmuchów
walkower

Tabela

  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki Bilans
1. LZS Wójcice 12 34 11-1-0 40:14 +26
2. LZS Łąka-Jodłów 12 24 7-3-2 44:26 +18
3. LZS Agro-Chmiel Ujeździec 12 22 7-1-4 33:24 +9
4. LZS Trzeboszowice 12 22 7-1-4 54:25 +29
5. LZS Karłowice Wielkie 12 21 6-3-3 49:38 +11
6. Czarni II Otmuchów 12 16 4-4-4 41:33 +8
7. LZS II Kałków 12 16 5-1-6 21:41 -20
8. LZS Goworowice 12 14 4-2-6 22:41 -19
9. LZS Kamienica Nyska 12 13 3-4-5 25:26 -1
10. LZS Maciejowice 12 11 3-2-7 32:43 -11
11. KS Lubiatów 12 7 2-1-9 19:34 -15
12. LZS Wierzbno 12 4 1-1-10 10:45 -35

Wszystkie wyniki sezonu 2012/2013

1 kolejka
25 sierpnia, 16:00
LZS Goworowice 2 : 1 KS Lubiatów
25 sierpnia, 16:00
LZS II Kałków 2 : 3 LZS Wójcice
25 sierpnia, 16:00
LZS Trzeboszowice 3 : 0 LZS Karłowice Wielkie
25 sierpnia, 16:00
Czarni II Otmuchów 2 : 2 LZS Kamienica Nyska
25 sierpnia, 16:00
LZS Łąka-Jodłów 6 : 1 LZS Wierzbno
25 sierpnia, 16:00
LZS Maciejowice 4 : 3 LZS Agro-Chmiel Ujeździec
2 kolejka
1 września, 15:00
KS Lubiatów 1 : 2 LZS Agro-Chmiel Ujeździec
1 września, 15:00
LZS Wierzbno 1 : 5 LZS Maciejowice
1 września, 15:00
LZS Kamienica Nyska 3 : 3 LZS Łąka-Jodłów
1 września, 15:00
LZS Karłowice Wielkie 8 : 4 Czarni II Otmuchów
1 września, 15:00
LZS Wójcice 1 : 0 LZS Trzeboszowice
1 września, 15:00
LZS Goworowice 0 : 2 LZS II Kałków
3 kolejka
8 września, 15:00
LZS II Kałków 1 : 4 KS Lubiatów
8 września, 15:00
LZS Trzeboszowice 8 : 2 LZS Goworowice
8 września, 15:00
Czarni II Otmuchów 3 : 3 LZS Wójcice
8 września, 15:00
LZS Łąka-Jodłów 4 : 4 LZS Karłowice Wielkie
8 września, 15:00
LZS Maciejowice 0 : 3 LZS Kamienica Nyska
walkower
8 września, 15:00
LZS Agro-Chmiel Ujeździec 3 : 0 LZS Wierzbno
walkower
4 kolejka
15 września, 15:00
KS Lubiatów 1 : 2 LZS Wierzbno
15 września, 15:00
LZS Kamienica Nyska 1 : 5 LZS Agro-Chmiel Ujeździec
15 września, 15:00
LZS Karłowice Wielkie 7 : 5 LZS Maciejowice
15 września, 15:00
LZS Wójcice 6 : 2 LZS Łąka-Jodłów
15 września, 15:00
LZS Goworowice 4 : 8 Czarni II Otmuchów
15 września, 15:00
LZS II Kałków 0 : 7 LZS Trzeboszowice
5 kolejka
22 września, 15:00
LZS Trzeboszowice 7 : 1 KS Lubiatów
22 września, 15:00
Czarni II Otmuchów 11 : 0 LZS II Kałków
22 września, 15:00
LZS Łąka-Jodłów 10 : 1 LZS Goworowice
22 września, 15:00
LZS Maciejowice 1 : 2 LZS Wójcice
22 września, 15:00
LZS Agro-Chmiel Ujeździec 3 : 4 LZS Karłowice Wielkie
22 września, 15:00
LZS Wierzbno 1 : 5 LZS Kamienica Nyska
6 kolejka
29 września, 15:00
KS Lubiatów 2 : 1 LZS Kamienica Nyska
29 września, 15:00
LZS Karłowice Wielkie 6 : 1 LZS Wierzbno
29 września, 15:00
LZS Wójcice 5 : 0 LZS Agro-Chmiel Ujeździec
29 września, 15:00
LZS Goworowice 3 : 3 LZS Maciejowice
29 września, 15:00
LZS II Kałków 2 : 0 LZS Łąka-Jodłów
29 września, 15:00
LZS Trzeboszowice 4 : 7 Czarni II Otmuchów
7 kolejka
6 października, 14:00
Czarni II Otmuchów 2 : 0 KS Lubiatów
6 października, 14:00
LZS Łąka-Jodłów 3 : 1 LZS Trzeboszowice
6 października, 14:00
LZS Maciejowice 0 : 3 LZS II Kałków
walkower
6 października, 14:00
LZS Agro-Chmiel Ujeździec 5 : 2 LZS Goworowice
6 października, 14:00
LZS Wierzbno 1 : 2 LZS Wójcice
6 października, 14:00
LZS Kamienica Nyska 3 : 3 LZS Karłowice Wielkie
8 kolejka
13 października, 14:00
KS Lubiatów 1 : 4 LZS Karłowice Wielkie
13 października, 14:00
LZS Wójcice 3 : 1 LZS Kamienica Nyska
13 października, 14:00
LZS Goworowice 3 : 0 LZS Wierzbno
13 października, 14:00
LZS II Kałków 3 : 1 LZS Agro-Chmiel Ujeździec
13 października, 14:00
LZS Trzeboszowice 8 : 2 LZS Maciejowice
13 października, 14:00
Czarni II Otmuchów 0 : 4 LZS Łąka-Jodłów
9 kolejka
20 października, 14:00
LZS Łąka-Jodłów 3 : 2 KS Lubiatów
20 października, 14:00
LZS Maciejowice 2 : 2 Czarni II Otmuchów
20 października, 14:00
LZS Agro-Chmiel Ujeździec 4 : 1 LZS Trzeboszowice
20 października, 14:00
LZS Wierzbno 1 : 3 LZS II Kałków
20 października, 14:00
LZS Kamienica Nyska 0 : 1 LZS Goworowice
20 października, 14:00
LZS Karłowice Wielkie 2 : 7 LZS Wójcice
10 kolejka
27 października, 13:00
KS Lubiatów 1 : 2 LZS Wójcice
27 października, 13:00
LZS Goworowice 2 : 1 LZS Karłowice Wielkie
27 października, 13:00
LZS II Kałków 2 : 2 LZS Kamienica Nyska
27 października, 13:00
LZS Trzeboszowice 8 : 1 LZS Wierzbno
27 października, 13:00
Czarni II Otmuchów 2 : 3 LZS Agro-Chmiel Ujeździec
27 października, 13:00
LZS Łąka-Jodłów 5 : 4 LZS Maciejowice
11 kolejka
3 listopada, 13:00
LZS Maciejowice 6 : 3 KS Lubiatów
3 listopada, 13:00
LZS Agro-Chmiel Ujeździec 1 : 1 LZS Łąka-Jodłów
3 listopada, 13:00
LZS Wierzbno 0 : 0 Czarni II Otmuchów
goście nie stawili sie na zawodach
3 listopada, 13:00
LZS Kamienica Nyska 1 : 4 LZS Trzeboszowice
3 listopada, 13:00
LZS Karłowice Wielkie 7 : 2 LZS II Kałków
3 listopada, 13:00
LZS Wójcice 1 : 0 LZS Goworowice
12 kolejka
6 kwietnia, 16:00
KS Lubiatów 2 : 2 LZS Goworowice
6 kwietnia, 16:00
LZS Wójcice 5 : 1 LZS II Kałków
6 kwietnia, 16:00
LZS Karłowice Wielkie 3 : 3 LZS Trzeboszowice
6 kwietnia, 16:00
LZS Wierzbno 1 : 3 LZS Łąka-Jodłów
6 kwietnia, 16:00
LZS Agro-Chmiel Ujeździec 3 : 0 LZS Maciejowice
walkower
6 kwietnia, 16:00
LZS Kamienica Nyska 3 : 0 Czarni II Otmuchów
walkower
Wygenerowano w sekund: 0.06
2,782,017 Unikalnych wizyt