Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Wyniki klasa B powiat nyski.

Wyniki klasa B seniorów 14-15.10.2023 powiat nyski.

LZS Kolnowice – LZS Góral Sidzina 0-11
LZS Gryżów – LZS Meteor Jasienica Dolna
LKS Plon Skoroszyce – LZS Przechód 0-7
LZS Lubrza – KGKS Krasna Górrraaa 3-4
LZS Włodary Węża – LZS Rudziczka 5-0
LZS Polski Świętów – LZS Buków 1-1
LZS Trzeboszowice – LZS Koperniki – Morów 5-3
LZS Kałków – LZS Sliwice 7-0
LZS Siestrzechowice – LKS Biała Nyska 2-4
LZS Kamienica Nyska – LZS Agro Chmiel Ujeździec 8-2
LZS Niwnica – Konradowa – GLS Kamiennik 4-3

Klasa B 21-22.10.23 powiat nyski.

Wyniki klasa B seniorów 21-22.10.2023 powiat nyski.

LZS Trzeboszowice – LZS Niwnica – Konradowa 5-2
LKS Biała Nyska – LZS Kałków 5-3
GLKS Kamiennik – LZS Polski Świętów 0-16
LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS Siestrzechowice 10-1
LZS Śliwice – Czarni II Otmuchów – Śliwice 3-2
LZS Buków – LZS Kamienica Nyska 4-2
KKS Czarni Korfantów - LZS Gryżów 2-0
LZS Góral Sidzina – LKS Plon Skoroszyce 5-0
LZS Rudziczka – LZS Meteor Jasienica Dolna 0-4
LZS Włodary – Węża – LZS Kolnowice 6-0
LZS Przechód – LZS Lubrza 5-1

Powiat nyski klasa B wyniki 28-29.10.2023 r.

Wyniki klasa B seniorów 28-29.10.2023 r. powiat nyski.

LZS Polski Świętów – LZS Trzeboszowice12-1
LZS Niwnica Konradowa – LZS Koperniki – Morów 2-4
Czarni II Otmuchów – Wójcice – LKS Biała Nyska 2-1
LZS Kamienica Nyska - GLKS Kamienni 11-4
LZS Siestrzechowice – LZS Buków 0-12
LZS Kałków – LZS Agro Chmiel Ujeździec 0-5
LZS Lubrza – LZS Góral Sidzina 0-9
LZS Gryżów – KGKS Krasna Góra 3-2
LKS Plon Skoroszyce – LZS Włodary Węża 2-3
LZS Meteor Jasienica Dolna – KKS Czarni Korfantów 1-0

Klasa B powiat nyski 04-05.11.23

Wyniki klasa B powiat nyski 04-05.11.2023 r.
LZS Niwnica – Konradowa – LZS Polski Świętów 1-3
LZS Trzeboszowice – LZS Kamienica Nyska 1-6
LZS Buków – LZS Kałków 6-0
LZS Koperniki – Morów – LZS Śliwice 4-0
GLKS Kamiennik – LZS Siestrzechowice 3-3
LZS Agro – Chmiel Ujździec – Czarni II Otmuchów – Wójcice 8-2
LZS Kolnowice – LKS Plon Skoroszyce
KGKS Krasna Góra – LZS Meteor Jasienica Dolna 1-4
LZS Rudziczka – Czarni Korfantów 0-4
LZS Włodary – Węża – LZS Lubrza 2 – 2
LZS Przechód – LZS Gryżów 0-1

klasa B powiat nyski 11-12.11.23.

Wyniki klasa B powiat nyski 11-12.11.2023 r.

LZS Śliwice – LKS Biała Nyska 1-3
LZS Polski Świętów – LZS Koperniki –Morów 3-1
Czarni II Otmuchów Wójcice LZS Buków 5-1
LZS Kamienica Nyska – LZS Niwnica – Konradowa 6-0
LZS Siestrzechowice – LZS Trzeboszowice 2-5
LZS Kałków – GLKS Kamiennik 2-1
LKS Plon Skoroszyce – LZS Rudziczka 1-1
LZS Lubrza – LZS Kolnowice 3-0
Czarni Korfantów - KGKS Krasna Góra 1-0
LZS Gryżów – Góral Sidzina 1-1
LZS Metor Jasienica Dolna – LZS Przechód 4-1
Wygenerowano w sekund: 0.02
3,603,694 Unikalnych wizyt