Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Klasa B powiat nyski

Wyniki klasa B seniorów 12-13.06.2021 r.

LZS Goworowice – LZS Jędrzychów 1-9
LKS Ogrodnik Chróścina Nyska – LZS Maciejowice 7-0
LKS II Atom Grądy – Malerzowice Małe LUKS Delta Bielice 5-4
LZS Sparta Wójtowice – Czarni II Otmuchów – Wójcice 3-0 vo goście nie dojechali na zawody
KGKS Krasna Góra – LKS II Orzeł Reńska Wieś 4-0
LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS Niwnica Konradowa 1-8
LZS Siestrzechowice – LZS Gościce 2-3
LZS Meteor Jasienica Dolna – LZS Śliwice 8-3
LZS Włodary Węża – LKS Biała Nyska 6-1
LZS Złoty Potok Jarnołtówek – LZS Buków 8-0
LZS Łąka Prudnicka – LZS Przechód 8-0

Wyniki powiat nyski lasa B.

Wyniki klasa B seniorów 05-06.2021 powiat nyski.

Czarni II Otmuchów - Wójcice – LKS Atom Grądy – Malerzowice Małe 11-5
LZS Maciejowice – Spartan Wójtowice 4 – 4
LS Orzeł II Reńska Wieś - LKS Ogrodnik Chróścina Nyska 2 – 3
KGKS Krasna Góra – LZS Goworowice 6-2
LZS Jędrzychów – LUKS Delta Bielice 3-0
LZS Meteor Jasienica Dolna – LZS Siestrzechowice 1-0
LZS Niwnica Konradowa – LKS Biała Nyska 3-1
LZS Gościce – LZS Agro Chmiel Ujeździec 7-1
LZS Śliwice – LZS Buków 2-6
LZS Złoty Potok Jarnołtówek – LZS Włodary Węża 1-9
LZS Przechód – LZS Stare Kotkowice 2-3

Klasa B powiat nysi wyniki 29-30.05.2021

Wyniki klasa B seniorów 29-30.05.2021 r. powiat nyski.

LZS Goworowice – LZS Maciejowice 8-2
LUKS Delta Bielice – Czarni II Otmuchów – Wójcice 4-2
LKS II Atom Grądy – Malerzowice Małe – LKS Ogrodnik Chróścina Nyska 0-0
LKS II Orzeł Reńska Wieś – LZS Jędrzychów – 1-5
KGKS Krasna Góra – LZS Spartan Wójtowice 5 – 4
LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS Złoty Potok Jarnołtówek 3-6
LZS Siestrzechowice – LKS Biała Nyska 1 – 4
LZS Gościce – LZS Śliwice 10-2
LZS Buków – LZS Włodary – Węża 1-1
LZS Meteor Jasienica Dolna – LZS Niwnica Konradowa 5-1
LUKS Polonia Pogórze – Łącznik – LZS Przechód – 10-1

Wyniki klasa B powiat nyski.

Wyniki klasa B seniorów 15-16.05.2021 powiat nyski.

LZS Goworowice – LKS Ogrodnik Chróścina Nyska 1-4
LUKS Delta Bielice – LKS II Orzeł Reńska Wieś 2-0
Czarni II Otmuchów – Wójcice – LZS Maciejowice 12 – 1
LKS II Atom Grądy Malerzowice Małe – KGKS Krasna Góra 5-4
LZS Spartan Wójtowice – LZS Jędrzychów 1-6
LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS Meteor Jasienica Dolna 1-9
LZS Buków – LZS Gościce 2-1
LKS Biała Nyska – LZS Śliwice 7-1
LZS Siestrzechowice – LZS Złoty Potok Jarnołtówek 5-0
LZS Niwnica – Konradowa – LZS Włodary – Węża 5-1
LZS Przechód – LZS Kujawy 2-5

Wyniki

Klasa B seniorów powiat nyski 08-09.10.2021.

LKS Ogrodnik Chróścina Nyska – LUKS Delta Bielice 2-3
LZS Maciejowice – KGKS Krasna Góra 2-7
Orzeł II Reńska Wieś – Czarni II Otmuchów – Wójcice - goście nie dojechali na zawody.
LZS Spartan Wójtowice – LZS Goworowice 2-6
LZS Jędrzychów – LKS II Atom Grądy – Malerzowice 7-0
LZS Buków - LZS Agro Chmiel Ujeździec 13-2
LKS Biała Nyska – LZS Meteor Jasienica Dolna 2-2
LZS Niwnica – LZS Siestrzechowice 5-0
LZS Włodary – Węża – LZS Gościce 0-2
LZS Śliwice – LZS Złoty Potok Jarnołtówek 0 -10
KSII Fortuna Głogówek – LZS Przechód 13-0

Wyniki klasa B 01-03.05.2021

Klasa B seniorów powiat nyski 01-03.05.2021.

LZS Spartan Wójtowice – LKS II Orzeł Reńska Wieś 4-1
LZS Goworowice – LUKS Delta Bielice 2-3
LKS Ogrodnik Chróścina Nyska – KGKS Krasna Góra 4-1
Czarni II Otmuchów – Wójcice – LZS Jędrzychów 0-1
LKS II Atom Grądy – Malerzowice – LZS Maciejowice bw.
LZS Agro Chmiel Ujeździec- LZS Siestrzechowice 1-1
LKS Biała Nyska - LZS Gościce 4-3
LZS Meteor Jasienica Dolna – LZS Buków 5-1
LZS Złoty Potok Jarnołtówek – LZS Niwnica –Konradowa 1-1
LZS Włodary – Węża – LZS Śliwice 7-1
LZS Rudziczka – LZS Przechód 1- 1

Wynii klasa B

Wyniki klasa B seniorów 24-25.04.2021

LKS Ogrodnik Chróścina Nyska – LZS Spartan Wójtowice 1-3
LUKS Delta Bielice- KGKS Krasna Góra 2-1
Czarni II Otmuchów – Wójcice – LZS Goworowice 7-3
Orzeł II Reńska Wieś – Stom II Grądy Malerzowice Małe 3-4
LZS Jędrzychów – LZS Maciejowice 6-2
LZS Gościce – LZS Złoty Potok Jarnołtówek 3-1
LKS Biała Nyska – LZS Agro Chmiel Ujeździec 3-1
LZS Buków – LZS Siestrzechowice 3-3
LZS Włodary Węża – LZS Meteor Jasienica Dolna 1-4
LZS Śliwice – LZS Niwnica 0-7
LZS Przechód – LZS Kolnowice 3-1

Wyniki Klasa B seniorów 13/14.03.2021 powiat nyski.

Wyniki klasa B seniorów 13/14.03.2021 powiat nyski.
Wynii
LZS Goworowice – LKS II Atom Grądy – Malerzowice Małe 10-3
LUKS Delta Bielice – Spartan Wójtowice 1-4
Czarni II Otmuchów – Wójcice – LKS Ogrodnik Chróścina Nysa 3 -2
LZS Maciejowice – LKS Orzeł II Reńska – Wieś 4-4
KGKS Krasna Góra – LZS Jędrzychów 2-4
LZS Buków – LKS Biała Nyska 3-3
LZS Siestrzechowice – LZS Śliwice 5-2
LZS Meteor Jasienica Dolna – LZS Złoty Potok Jarnołtówek 4-0
LZS Niwnica – Konradowa – LZS Gościce 3-3
LZS Włodary – Węża – LZS Agro Chmiel – Ujeździec 5-2
LZS Rzepce – LZS Przechód 4-1

Zmiany w przepisach transferowych PZPN

Informujemy, że w trakcie rundy jesiennej s. 2020/2021 uległy zmianie przepisy Uchwały nr VIII/124 z dnia 14 lipca 2015 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie statusu zawodników oraz zasad zmian przynależności klubowej. Dokonane zmiany miały na celu m.in. dostosowanie postanowień Uchwały do aktualnych przepisów FIFA, ułatwienie potwierdzania i uprawniania zawodników-cudzoziemców spoza UE do udziału w rozgrywkach juniorów i unifikację postanowień uchwały z innymi przepisami związkowymi.

W przypadku niższych lig większość zmian zacznie obowiązywać od rundy wiosennej s. 2020/2021.

Poniżej prezentujemy najważniejsze dla klubów zmiany w przepisach:

§ 21 ust. 2 otrzymuje nowe, następujące brzmienie:

2. Zawodnicy mogą być potwierdzeni maksymalnie do trzech klubów w ciągu okresu od 1 lipca do 30 czerwca roku następnego. W takim okresie zawodnik może uczestniczyć w oficjalnych meczach jedynie w dwóch klubach.

Zgodnie z zasadami przyjętymi przez FIFA w sezonie 2020/2021, we wskazanym wyżej okresie, zawodnik może uczestniczyć w oficjalnych meczach w trzech klubach.

§ 26 ust. 7 otrzymuje nowe, następujące brzmienie:

Zawodnik czasowo transferowany może powrócić przed upływem umowy do klubu odstępującego za zgodą stron
i zawodnika, przy czym jego potwierdzenie do klubu może nastąpić wyłącznie w okresie transferowym, z zastrzeżeniem postanowień § 27.

§ 27 ust. 1. W czasie trwania całego sezonu rozgrywkowego – także poza okresami, o których mowa w § 23 – zmiana przynależności klubowej może nastąpić w następujących sytuacjach:

e) gdy zmiana przynależności klubowej dotyczy zawodnika występującego na pozycji bramkarza w sytuacji kontuzji lub choroby potwierdzonej zaświadczeniem lekarskim, przynajmniej jednego bramkarza uprawnionego do gry w danej klasie rozgrywkowej

Uchwała nr 47/2020 z dnia 26 sierpnia2020 roku Komisji ds. Nagłych Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie zmiany Uchwały nr VIII/124 z dnia 14 lipca 2015 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie statusu zawodników oraz zasad zmian przynależności klubowej

Wyniki klasa B

Wyniki klasa B powiat nyski 14-15.11.2020 r.

LUKS Delta Bielice – LKA Atom II Grądy – Malerzowice Małe 4-5
LZS Goworowice – KGKS Krasna Góra 1 – 8
Czarni II Otmuchów – Wójcice – LZS Spartan Wójtowice 6-1
LZS Maciejowice – LKS Ogrodnik Chróścina Nyska 3 – 2
LZS Agro Chmiel Ujeździec – LKS Biała Nyska 0 – 3
LZS Gościce - LZS Siestrzechowice – 3-1 (08.11.2020)
LZS Buków – LZS Złoty Potok Jarnołtówek 2 – 4
LZS Meteor Jasienica Dolna – LZS Włodary – Węża 1-0
LZS Niwnica Konradowa - Pauza
LZS Śliwice – Pauza
LZS Zawada – LZS Przechód 1-0

Wyniki

Wyniki klasa B seniorów 07-08.11.2020.

LKS Ogrodnik Chróścina Nyska - LKS Orzeł II Reńska Wieś 5-2
LKS Atom Grądy II Malerzowice Mała – Czarni II Otmuchów – Wójcice 2-3
LZS Spartan Wójtowice - LZS Maciejowice 11-0
KGKS Krasna Góra – LUKS Delta Bieliice 5-3
LZS Jędrzychów – LZS Goworowice 6-0
LZS Gościce – LZS Siestrzechowice 3-1
LKS Biała Nyska – LZS Niwnica Konradowa 2-5
LZS Włodary Węża – LZS Buków 1-5
LZS Śliwice - LZS Meteor Jasienica Dolna 1-7
LZS Złoty Potok Jarnołtówek – LZS Agro Chmiel Ujeździec 4-2

Wyniki klasa B powiat nysi.

Wyniki klasa B powiat nyski 24-25.10.2020 r..

LUKS Delta Bielice - LZS Jędrzychów 1-8
LKS Ogrodnik Chróścina Nyska - Pauza
Czarni II Otmuchów – Wójcice – KGKS Krasna Góra 3-0
LZS Maciejowice – LS Atom II Grądy – Malerzowice 1-3
Orzeł II Reńska Wieś – LZS Sparta Wójtowice 0 – 1
LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS Włodary – Węża 1-0
LZS Buków – LZS Śliwice 9-4
LZS Siestrzechowice – Pauza
LZS Meteor Jasienica Dolna – Pauza
LZS Niwnica – Konradowa – LZS Złoty Potok Jarnołtówek 4-2
LZS Gościce – LKS Biała Nyska 2-0
LZS Kujawy – LZS Przechód 2 – 0
LZS Czyżowice – LUKS Polonia Pogórze Łącznik 3-1

Klasa B powiat nyski.

Wyniki klasa B seniorów 17-18.10.2020.

LZS Jędrzychów – Czarni II Otmuchów – Wójcice 1-1
LKS II Atom Grądy – Malerzowice Małe – LKS II Orzeł Reńska Wieś 3-0
Pauza – LZS Goworowice
LZS Spartan Wójtowice - LKS Ogrodnik Chróścina Nyska 3-0
LZS Maciejowice – KGKS Krasna Góra 2-4
LKS Biała Nyska – Pauza
Pauza – LZS Buków
LZS Siestrzechowice – LZS Meteor Jasienica Dolna 3-2
LZS Włodary Węża – LZS Niwnica Konradowa 3 – 1
LZS Śliwice – LZS Agro Chmiel Ujeździec 3-3
LZS Złoty - Potok- Jarnołtówek – LZS Gościce 3-1
LUKS Pogórze Łącznik – LZS Rzepce 1-3
LZS Przechód – Fortuna II Głogówek 1-5

Wyniki

Wyniki klasa B seniorów 10-11/10.2020

LUKS Delta Bielice – LZS Goworowice 1-3
LKS Ogrodnik Chgróścina Nyska - LKS II Atom Grądy Malerzowice Małe 4-1
LZS Maciejowice – LZS Jędrzychów 1-6
LKS II Orzeł Reńska Wieś – KGKS Krasna Góra 2-2
Pauza – LZS Spartan Wójtowice
Pauza – Czarni II Otmuchów Wójcice
LKS Biała Nyska – LZS Siestrzechowic 1-2
LZS Buków – LZS Meteor Jasienica Dolna 1-3
LZS Agro Chmiel Ujeździec – Pauza
LKS Złoty Potok Jarnołtówek – Pauza
LZS Niwnica –Konradowa - LZS Śliwice 7-1
LZS Gościce – LZS Włodary – Węża 2-3
LZS Przechód – LZS Rudziczka 4-3

Wyniki klasa B

Wyniki klasa B seniorów 03-04.10.2020.

LZS Goworowice - Czarni II Otmuchów - Wójcice 0-4
LKS II Atom Grądy Malerzowice Małe – LZS Sparta Wójtowice 0-2
Pauza - LZS Sękowice
KGKS Krasna Góra – LKS Ogrodnik Chróścina Nyska 1 – 5
LZS Jędrzychów – LZS II Orzeł Reńska Wieś 9-0
LZS Śliwice – LZS Gościce 4-6 - zawody rozegrane w dniu 27.09.2020
LZS Niwnica Konradowa - Pauza
LZS Siestrzechowice – LZS Buków 0 – 0
LZS Złoty Potok Jarnołtówek – LKS Biała Nyska 0 – 4
LZS Meteor Jasienica Dolna – LZS Agro Chmiel Ujeździec 7 – 1
LZS Włodary Węża – Pauza
LZS Kolnowice – LZS Przechód 2 – 3
LUKS Polonia Pogórze Łącznik – LZS Chrzelice 2-1

Wyniki klasa B powiat nyski

Wyniki klasy B seniorów 26-27.09.2020 powiat nyski.

Czarni II Otmuchów – Wójcice – LUKS Delta Bielice 6-2
LKS Ogrodnik Chróścina Nyska – LZS Jędrzychów 2-5
LZS Maciejowice – LZS Goworowice 2-3
LZS Spartan Wójtowice – KGKS Krasna Góra 2-3
LKSII Atom Grądy – Malerzowice Małe – Pauza
LZS Śliwice – LZS Gościce 4-6
LZS Kujawy – LUKS Pogórze Łączni 3-3
LZS Przechód – LZS Łąka Prudnicka 1-3
LZS Agro Chmiel Ujeździec – Buków 3 – 2
LKS Biała Nyska – LZS Włodary Węża 2 – 3
LZS Niwnica – Konradowa – LUKS Meteor Jasienica Dolna 2-1
Pauza - LZS Siestrzechowice

Klasa B seniorów

Wyniki klasa B powiat nyski 19-20.2020 r.

LUKS Delta Bielice – LZS Maciejowice 7-3
LZS Goworowice – LZS II Orzeł Reńska Wieś 2 - 0
LZS Jędrzychów – LZS Spartan Wójtowice 3-1
KGKS Krasna Góra – LKS II Atom Grądy – Malerzowice 2-2
LZS Buków - LZS Niwnica Konradowa - 4-4
LZS Siestrzechowice – LZS Agro Chmiel Ujeździec 2-3
LZS Meteor Jasienica Dolna – LZS Gościce 1-1
LZS Śliwice – LKS Biała Nysa 3 - 3
LZS Włodary Węża – LZS Złoty Pot Jarnołtówek 2 - 0
LUKS Polonia Pogórze – Fortuna II Głogówek 2-5
LZS Stare Kotkowice – LZS Przechód 2-2
Pauza – Czarni II Otmuchów
Pauza – LKS Ogrodnik Chróścina Nysa
Wygenerowano w sekund: 0.02
2,650,721 Unikalnych wizyt