Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Turniej piłki nożnej trampkarzy w Paczkowie 03.02.2018 r.

Wyniki turnieju piłki nożnej trampkarzy r.2003 i młodsi w dniu 03.02.2018 w hali GOSIR Paczków. w godz.09.00-12.30.

Lp. Nazwa drużyny
1 Polonia I Nysa
2. Sparta I Paczków
3 Sparta II Paczków

Czas gry 2 x 15 minut


Sparta II Paczków - Polonia Nysa 2 - 13
Sparta I Paczków - Sparta I Paczków 2 - 11
Sparta I Paczków - Polonia Nysa 2 - 6

Końcowa kolejność turnieju:

1. Polonia Nysa
2. Sparta I Paczków
3. Sparta II Paczków

Zawody sędziował Ryszard Wawro. Kierownik turnieju : Piotr Janczar, sekretariat prowadził Radosław Napieracz.

Organizatorem turnieju jest biuro OZPN w Nysie . Organizator prowadzi rozgrywki piłki nożnej dla drużyn dowolnie zgłoszonych do turnieju. Współorganizatorami jest GOSIR Paczków.
§ 2.
Po zamknięciu listy zgłoszeń organizator ustalił ilość drużyn w grupie . W turnieju trampkarzy uczestniczą zawodnicy z rocznika 2003 i młodsi. Drużyna ma obowiązek posiadania pełnoletniego opiekuna. Jeżeli klub wystawia dwie lub więcej drużyn ma obowiązek sporządzenia osobnych list dla każdej drużyny. Zawodnik może podczas turnieju wystąpić w jednej drużynie swojego klubu.
§ 3.
Drużyny potwierdzają udział w turnieju, . W zawodach uczestniczą drużyny 18 osobowe, na boisku jednocześnie występuje 4 zawodników i bramkarz.
§ 4.
Zawodnik uczestniczący w turnieju piłkarskim musi posiadać aktualną dokument tożsamości ze zdjęciem, i kartę zdrowia z aktualnym badaniem lekarskim . Badania ważne są 6 miesiące od daty badania.
§ 5 .
W meczach turniejowych może nastąpić dowolna ilość zmian zawodników – zmiany zwrotne.
§ 6.
Zawody w turnieju odbywają się zgodnie z terminarzem rozgrywek na hali sportowej w Paczkowie.. Czas trwania zawodów 1 x 15 minut .

§ 7.
Kierownicy i kapitanowie drużyn mogą wnosić zastrzeżenia do protokołu sędziowskiego. Zastrzeżenia rozpatruje organizator zawodów w dniu turnieju jego decyzje są ostateczne i nie podlegają odwołaniu.
§ 8.
W pozostałych kwestiach nie zawartych w niniejszym regulaminie decyduje komitet organizacyjny prowadzący rozgrywki . Decyzje w kwestiach związanych z rozgrywkami turnieju piłkarskiego są ostateczne .
§ 9
Za wybitnie brutalną grę używanie wulgarnych słów, naruszenie nietykalności cielesnej, używanie wyzwisk sędziowie stosują kary upomnienia żółte i czerwone kartki. Za otrzymane 2 żółte kartkę zawodnik odbywa karę dyskwalifikacji 1 meczu (1 pełny mecz), a za czerwoną karę dyskwalifikacji dwóch pełnych meczy. Sędziowie za niebezpieczną grę, niesportowe zachowanie stosują kary wykluczenia czasowego 3 minut. Zawodnik może dalej uczestniczyć w turnieju po odbyciu kary dyskwalifikacji.
§ 10
Drużyny uczestniczące w turnieju we własnym zakresie zapewniają badanie lekarskie i ubezpieczenie dla swoich zawodników. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki powstałe przed w czasie i po zawodach.
§ 11
Drużyny uczestniczące w turnieju we własnym zakresie odpowiadają za rzeczy swoich zawodników pozostawiane w szatni. Depozyty i klucze od szatni posiadają kierownicy drużyn, którzy również odpowiadają za utrzymanie porządku.
§ 12
Za wygrany mecz drużyna otrzymuje 3 pkt; za przegrany 0 p. za remis 1 pkt.
§ 13
Drużyny rozgrywają zawody w dwóch grupach A i B do półfinału kwalifikują się po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy, które następnie zagrają systemem mistrz grupy A z v-ce mistrzem grupy B i mistrz grupy B z z v-ce mistrzem grupy A. Do finału awansują drużyny które wygrały zawody półfinałowe. Drużyny przegrane rozegrają mecz o 3 miejsce w turnieju. Jeżeli w zawodach półfinałowych i w meczu o 3 miejsce oraz finale zawodów wynik w normalnym czasie gry będzie nierozstrzygnięty drużyny strzelają po 3 rzuty karne jeżeli nie rozstrzygną następne do skutku. O kolejności miejsc w grupie decydują zdobyte punkty, jeżeli drużyny mają jednakową ilość zdobytych punktów decyduje bezpośredni mecz /dodatkowa tabela między zainteresowanymi/ a w dalszej kolejności stosunek bramek w turnieju i dalej większa ilość bramek strzelonych.)
§ 14
Najlepsze drużyny otrzymują dyplomy.
Organizator turnieju.

Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.03
2,133,996 Unikalnych wizyt